WAI Dynamo 12V 63A GM 68-86 Interne regelaar 10SI | USA Engines
Dynamo American Motors/Buick/Chevrolet/GMC/Jeep/Oldsmobile/Pontiac/Ram 1968-1986
Afbeelding van Dynamo American Motors/Buick/Chevrolet/GMC/Jeep/Oldsmobile/Pontiac/Ram 1968-1986
Afbeelding van Dynamo American Motors/Buick/Chevrolet/GMC/Jeep/Oldsmobile/Pontiac/Ram 1968-1986
Afbeelding van Dynamo American Motors/Buick/Chevrolet/GMC/Jeep/Oldsmobile/Pontiac/Ram 1968-1986
Afbeelding van Dynamo American Motors/Buick/Chevrolet/GMC/Jeep/Oldsmobile/Pontiac/Ram 1968-1986
Afbeelding van Dynamo American Motors/Buick/Chevrolet/GMC/Jeep/Oldsmobile/Pontiac/Ram 1968-1986
Afbeelding van Dynamo American Motors/Buick/Chevrolet/GMC/Jeep/Oldsmobile/Pontiac/Ram 1968-1986
Afbeelding van Dynamo American Motors/Buick/Chevrolet/GMC/Jeep/Oldsmobile/Pontiac/Ram 1968-1986

Dynamo American Motors/Buick/Chevrolet/GMC/Jeep/Oldsmobile/Pontiac/Ram 1968-1986

Prijs op aanvraag  
Prijs per stuk / Incl. BTW
  • Artikelnummer
    7127-3N
  • Beschrijving

    Dynamo American Motors/Buick/Chevrolet/GMC/Jeep/Oldsmobile/Pontiac/Ram 1968-1986

  • Voorraad
    -
  • Prijs excl. Core Charge
    Prijs op aanvraag
  • Retourrecht
    Nee
  • Eenheid
    Stuk
Toepassing
1980 AMERICAN MOTORS CHEROKEE 4.2L
1980 AMERICAN MOTORS JEEP 4.2L
1980 AMERICAN MOTORS JEEP TRUCK 4.2L
1980 AMERICAN MOTORS WAGONEER 4.2L
1973-1974 BUICK APOLLO 4.1L
1975 BUICK APOLLO 4.3L
1973-1975 BUICK APOLLO 5.7L
1982-1983 BUICK CENTURY 2.5L
1983 BUICK CENTURY 2.8L
1978-1979 BUICK CENTURY 3.2L
1975-1981 BUICK CENTURY 3.8L
1983 BUICK CENTURY 3L
1977-1981 BUICK CENTURY 5.7L
1977-1980 BUICK CENTURY 5L
1977-1979 BUICK ELECTRA 5.7L
1977-1979 BUICK ELECTRA 6.6L
1976-1982 BUICK LESABRE 3.8L
1980-1983 BUICK LESABRE 4.1L
1977-1982 BUICK LESABRE 5.7L
1978 BUICK LESABRE 5L
1977-1978 BUICK LESABRE 6.6L
1978-1979 BUICK REGAL 3.2L
1975-1983 BUICK REGAL 3.8L
1982-1983 BUICK REGAL 4.1L
1983 BUICK REGAL 4.3L
1977-1982 BUICK REGAL 5.7L
1977-1980 BUICK REGAL 5L
1979-1980 BUICK RIVIERA 3.8L
1977-1981 BUICK RIVIERA 5.7L
1977-1978 BUICK RIVIERA 6.6L
1975-1980 BUICK SKYHAWK 3.8L
1980-1985 BUICK SKYLARK 2.5L
1975-1979 BUICK SKYLARK 3.8L
1975-1976 BUICK SKYLARK 4.3L
1975-1979 BUICK SKYLARK 5.7L
1977-1979 BUICK SKYLARK 5L
1973-1975 CHEVROLET BELAIR 5.7L
1973-1975 CHEVROLET BELAIR 6.6L
1973-1975 CHEVROLET BELAIR 7.4L
1983 CHEVROLET BLAZER 2.8L
1973-1986 CHEVROLET BLAZER 5.7L
1973-1986 CHEVROLET BLAZER 5L
1975-1979 CHEVROLET BLAZER 6.6L
1973-1986 CHEVROLET C10 5.7L
1977-1986 CHEVROLET C10 5L
1976 CHEVROLET C10 6.6L
1973-1980 CHEVROLET C10 7.4L
1973-1986 CHEVROLET C20 5.7L
1977-1986 CHEVROLET C20 5L
1977-1979 CHEVROLET C20 6.6L
1973-1985 CHEVROLET C20 7.4L
1973-1986 CHEVROLET C30 5.7L
1979 CHEVROLET C30 5L
1976-1979 CHEVROLET C30 6.6L
1973-1985 CHEVROLET C30 7.4L
1982-1985 CHEVROLET CAMARO 2.5L
1980-1981 CHEVROLET CAMARO 3.8L
1973-1975 CHEVROLET CAMARO 4.1L
1980-1981 CHEVROLET CAMARO 4.4L
1973-1981 CHEVROLET CAMARO 5.7L
1973-1985 CHEVROLET CAMARO 5L
1980-1982 CHEVROLET CAPRICE 3.8L
1980-1982 CHEVROLET CAPRICE 4.4L
1975-1982 CHEVROLET CAPRICE 5.7L
1977-1982 CHEVROLET CAPRICE 5L
1973-1976 CHEVROLET CAPRICE 6.6L
1973-1976 CHEVROLET CAPRICE 7.4L
1982-1986 CHEVROLET CELEBRITY 2.5L
1973 CHEVROLET CHEVELLE 5.7L
1973 CHEVROLET CHEVELLE 5L
1980-1985 CHEVROLET CITATION 2.5L
1974-1980 CHEVROLET CUTAWAY VAN 5.7L
1976-1980 CHEVROLET CUTAWAY VAN 6.6L
1978-1983 CHEVROLET EL CAMINO 3.8L
1979-1982 CHEVROLET EL CAMINO 4.4L
1973-1979 CHEVROLET EL CAMINO 5.7L
1973-1984 CHEVROLET EL CAMINO 5L
1974-1976 CHEVROLET EL CAMINO 6.6L
1973-1975 CHEVROLET EL CAMINO 7.4L
1981-1986 CHEVROLET G10 5.7L
1981-1986 CHEVROLET G10 5L
1981-1986 CHEVROLET G20 5.7L
1981-1986 CHEVROLET G20 5L
1981-1986 CHEVROLET G30 5.7L
1982-1985 CHEVROLET G30 5L
1974-1980 CHEVROLET HI-CUBE VAN 5.7L
1976-1980 CHEVROLET HI-CUBE VAN 6.6L
1974 CHEVROLET HI-CUBE VAN 7.4L
1980-1982 CHEVROLET IMPALA 3.8L
1980-1982 CHEVROLET IMPALA 4.4L
1973-1982 CHEVROLET IMPALA 5.7L
1977-1982 CHEVROLET IMPALA 5L
1973-1976 CHEVROLET IMPALA 6.6L
1973-1976 CHEVROLET IMPALA 7.4L
1973-1986 CHEVROLET K10 5.7L
1977-1986 CHEVROLET K10 5L
1975-1979 CHEVROLET K10 6.6L
1974-1980 CHEVROLET K10 7.4L
1973-1986 CHEVROLET K20 5.7L
1977-1978 CHEVROLET K20 5L
1975-1980 CHEVROLET K20 6.6L
1980 CHEVROLET K20 7.4L
1977-1986 CHEVROLET K30 5.7L
1977-1980 CHEVROLET K30 6.6L
1980-1985 CHEVROLET K30 7.4L
1973-1976 CHEVROLET LAGUNA 5.7L
1976 CHEVROLET LAGUNA 5L
1974-1976 CHEVROLET LAGUNA 6.6L
1973-1974 CHEVROLET LAGUNA 7.4L
1978-1983 CHEVROLET MALIBU 3.8L
1982-1983 CHEVROLET MALIBU 4.3L
1979-1982 CHEVROLET MALIBU 4.4L
1973-1982 CHEVROLET MALIBU 5.7L
1973-1983 CHEVROLET MALIBU 5L
1974-1976 CHEVROLET MALIBU 6.6L
1973-1975 CHEVROLET MALIBU 7.4L
1978-1983 CHEVROLET MONTE CARLO 3.8L
1982-1983 CHEVROLET MONTE CARLO 4.3L
1979-1982 CHEVROLET MONTE CARLO 4.4L
1973-1982 CHEVROLET MONTE CARLO 5.7L
1976-1984 CHEVROLET MONTE CARLO 5L
1974-1976 CHEVROLET MONTE CARLO 6.6L
1973-1975 CHEVROLET MONTE CARLO 7.4L
1978-1980 CHEVROLET MONZA 2.5L
1978-1979 CHEVROLET MONZA 3.2L
1978-1980 CHEVROLET MONZA 3.8L
1975 CHEVROLET MONZA 4.3L
1977-1979 CHEVROLET MONZA 5L
1975 CHEVROLET NOVA 4.1L
1975 CHEVROLET NOVA 4.3L
1973-1979 CHEVROLET NOVA 5.7L
1973-1979 CHEVROLET NOVA 5L
1977 CHEVROLET P10 5.7L
1973-1986 CHEVROLET P20 5.7L
1973 CHEVROLET P20 7.4L
1973-1986 CHEVROLET P30 5.7L
1973-1984 CHEVROLET P30 7.4L
1979-1980 CHEVROLET RV CUTAWAY 5.7L
1979-1980 CHEVROLET RV CUTAWAY 6.6L
1982-1983 CHEVROLET S TRUCK 2.8L
1973-1980 CHEVROLET SPORTVAN 5.7L
1973-1980 CHEVROLET SPORTVAN 5L
1975-1980 CHEVROLET SPORTVAN 6.6L
1981-1986 CHEVROLET SUBURBAN 5.7L
1981-1986 CHEVROLET SUBURBAN 5L
1981-1985 CHEVROLET SUBURBAN 7.4L
1973-1986 CHEVROLET VAN 5.7L
1973-1986 CHEVROLET VAN 5L
1975-1980 CHEVROLET VAN 6.6L
1973-1986 GMC C1500 5.7L
1977-1986 GMC C1500 5L
1976-1978 GMC C1500 6.6L
1973-1979 GMC C1500 7.4L
1973-1986 GMC C2500 5.7L
1981-1986 GMC C2500 5L
1973-1985 GMC C2500 7.4L
1973-1986 GMC C3500 5.7L
1976-1977 GMC C3500 6.6L
1973-1985 GMC C3500 7.4L
1978-1983 GMC CABALLERO 3.8L
1979-1981 GMC CABALLERO 4.4L
1978-1979 GMC CABALLERO 5.7L
1978-1984 GMC CABALLERO 5L
1974-1986 GMC CUTAWAY VAN 5.7L
1976-1980 GMC CUTAWAY VAN 6.6L
1973-1986 GMC FORWARD CONTROL CHASSIS 5.7L
1973-1984 GMC FORWARD CONTROL CHASSIS 7.4L
1980 GMC G1500 5.7L
1980 GMC G1500 5L
1980 GMC G2500 5.7L
1980 GMC G2500 6.6L
1980 GMC G3500 5.7L
1980 GMC G3500 6.6L
1981-1986 GMC HI-CUBE VAN 5.7L
1973-1986 GMC JIMMY 5.7L
1973-1986 GMC JIMMY 5L
1975-1979 GMC JIMMY 6.6L
1973-1986 GMC K1500 5.7L
1979-1986 GMC K1500 5L
1975-1979 GMC K1500 6.6L
1973-1986 GMC K2500 5.7L
1975-1980 GMC K2500 6.6L
1977-1986 GMC K3500 5.7L
1977-1980 GMC K3500 6.6L
1981-1985 GMC K3500 7.4L
1975-1980 GMC MAGNAVAN 5.7L
1976-1980 GMC MAGNAVAN 6.6L
1980-1982 GMC MOTOR HOME CHASSIS 5.7L
1977-1984 GMC MOTOR HOME CHASSIS 7.4L
1974 GMC MOTORHOME -1L
1974-1986 GMC RALLY WAGON 5.7L
1978-1986 GMC RALLY WAGON 5L
1975-1980 GMC RALLY WAGON 6.6L
1981-1986 GMC RALLY WAGON / VAN 5.7L
1981-1986 GMC RALLY WAGON / VAN 5L
1979-1980 GMC RV CHOPPED VAN 5.7L
1979-1980 GMC RV CHOPPED VAN 6.6L
1982-1983 GMC S TRUCK 2.8L
1983 GMC S15 2.8L
1973-1977 GMC SPRINT 5.7L
1973-1977 GMC SPRINT 5L
1974-1976 GMC SPRINT 6.6L
1973-1975 GMC SPRINT 7.4L
1973-1986 GMC SUBURBAN 5.7L
1977-1986 GMC SUBURBAN 5L
1975-1980 GMC SUBURBAN 6.6L
1973-1985 GMC SUBURBAN 7.4L
1973-1986 GMC VALUE VAN 5.7L
1973-1984 GMC VALUE VAN 7.4L
1973-1986 GMC VANDURA 5.7L
1973-1986 GMC VANDURA 5L
1975-1979 GMC VANDURA 6.6L
1980-1982 JEEP CHEROKEE 4.2L
1980-1982 JEEP JEEP 4.2L
1980-1982 JEEP JEEP TRUCK 4.2L
1981-1982 JEEP SCRAMBLER 4.2L
1980-1982 JEEP WAGONEER 4.2L
1977-1980 OLDSMOBILE 98 5.7L
1980 OLDSMOBILE 98 5L
1975-1979 OLDSMOBILE 98 6.6L
1973-1976 OLDSMOBILE 98 7.5L
1977-1980 OLDSMOBILE CUSTOM CRUISER 5.7L
1980-1981 OLDSMOBILE CUSTOM CRUISER 5L
1977-1979 OLDSMOBILE CUSTOM CRUISER 6.6L
1972-1976 OLDSMOBILE CUSTOM CRUISER 7.5L
1977-1981 OLDSMOBILE CUTLASS 3.8L
1975-1981 OLDSMOBILE CUTLASS 4.3L
1981-1982 OLDSMOBILE CUTLASS 4.4L
1973-1981 OLDSMOBILE CUTLASS 5.7L
1980 OLDSMOBILE CUTLASS 5L
1977 OLDSMOBILE CUTLASS 6.6L
1972-1976 OLDSMOBILE CUTLASS 7.5L
1978-1984 OLDSMOBILE CUTLASS CALAIS 3.8L
1978-1983 OLDSMOBILE CUTLASS CALAIS 4.3L
1980-1982 OLDSMOBILE CUTLASS CALAIS 5.7L
1978-1980 OLDSMOBILE CUTLASS CALAIS 5L
1982-1983 OLDSMOBILE CUTLASS CIERA 2.5L
1982-1983 OLDSMOBILE CUTLASS CIERA 3L
1978-1982 OLDSMOBILE CUTLASS CRUISER 3.8L
1978-1982 OLDSMOBILE CUTLASS CRUISER 4.3L
1978-1983 OLDSMOBILE CUTLASS CRUISER 5.7L
1978-1981 OLDSMOBILE CUTLASS CRUISER 5L
1980 OLDSMOBILE CUTLASS SALON 3.8L
1980 OLDSMOBILE CUTLASS SALON 5.7L
1980-1983 OLDSMOBILE CUTLASS SUPREME 3.8L
1980-1983 OLDSMOBILE CUTLASS SUPREME 4.3L
1981-1982 OLDSMOBILE CUTLASS SUPREME 4.4L
1981 OLDSMOBILE CUTLASS SUPREME 5.7L
1980-1983 OLDSMOBILE CUTLASS SUPREME 5L
1968-1971 OLDSMOBILE CUTLASS VISTA -1L
1972-1977 OLDSMOBILE CUTLASS VISTA 5.7L
1977 OLDSMOBILE CUTLASS VISTA 6.6L
1972-1976 OLDSMOBILE CUTLASS VISTA 7.5L
1968-1971 OLDSMOBILE DELTA 88 -1L
1977-1983 OLDSMOBILE DELTA 88 3.8L
1977-1982 OLDSMOBILE DELTA 88 4.3L
1972-1982 OLDSMOBILE DELTA 88 5.7L
1980-1982 OLDSMOBILE DELTA 88 5L
1975-1978 OLDSMOBILE DELTA 88 6.6L
1972-1976 OLDSMOBILE DELTA 88 7.5L
1980-1984 OLDSMOBILE OMEGA 2.5L
1977-1979 OLDSMOBILE OMEGA 3.8L
1973-1974 OLDSMOBILE OMEGA 4.1L
1975-1977 OLDSMOBILE OMEGA 4.3L
1973-1979 OLDSMOBILE OMEGA 5.7L
1977-1979 OLDSMOBILE OMEGA 5L
1979-1980 OLDSMOBILE STARFIRE 2.5L
1975-1980 OLDSMOBILE STARFIRE 3.8L
1977-1979 OLDSMOBILE STARFIRE 5L
1968-1971 OLDSMOBILE TORONADO -1L
1982 OLDSMOBILE TORONADO 4.1L
1979-1982 OLDSMOBILE TORONADO 5.7L
1980-1982 OLDSMOBILE TORONADO 5L
1977-1978 OLDSMOBILE TORONADO 6.6L
1972-1976 OLDSMOBILE TORONADO 7.5L
1982-1983 PONTIAC 6000 2.5L
1977 PONTIAC ASTRE 2.5L
1980-1983 PONTIAC BONNEVILLE 3.8L
1982 PONTIAC BONNEVILLE 4.1L
1977-1980 PONTIAC BONNEVILLE 5.7L
1983-1984 PONTIAC BONNEVILLE 5L
1977-1979 PONTIAC BONNEVILLE 6.6L
1977-1981 PONTIAC CATALINA 3.8L
1978-1980 PONTIAC CATALINA 5.7L
1977-1979 PONTIAC CATALINA 6.6L
1982-1985 PONTIAC FIREBIRD 2.5L
1977-1981 PONTIAC FIREBIRD 3.8L
1978-1979 PONTIAC FIREBIRD 5.7L
1978-1985 PONTIAC FIREBIRD 5L
1983 PONTIAC GRAND LEMANS 5L
1978-1983 PONTIAC GRAND PRIX 3.8L
1982 PONTIAC GRAND PRIX 4.1L
1981-1982 PONTIAC GRAND PRIX 5.7L
1978-1984 PONTIAC GRAND PRIX 5L
1977-1981 PONTIAC LEMANS 3.8L
1976 PONTIAC LEMANS 4.3L
1978 PONTIAC LEMANS 4.9L
1978 PONTIAC LEMANS 5.7L
1977-1980 PONTIAC LEMANS 5L
1978-1984 PONTIAC PHOENIX 2.5L
1977-1979 PONTIAC PHOENIX 3.8L
1977-1979 PONTIAC PHOENIX 5.7L
1977-1979 PONTIAC PHOENIX 5L
1977-1980 PONTIAC SUNBIRD 2.5L
1976-1980 PONTIAC SUNBIRD 3.8L
1978-1979 PONTIAC SUNBIRD 5L
1977 PONTIAC VENTURA 2.5L
1977 PONTIAC VENTURA 3.8L
1975-1976 PONTIAC VENTURA 4.3L
1977 PONTIAC VENTURA 4.9L
1976-1977 PONTIAC VENTURA 5.7L
1977 PONTIAC VENTURA 5L
    Jaren
  • 1968
  • 1969
  • 1970
  • 1971
  • 1972
  • 1973
  • 1974
  • 1975
  • 1976
  • 1977
  • 1978
  • 1979
  • 1980
  • 1981
  • 1982
  • 1983
  • 1984
  • 1985
  • 1986
    Specificatie
  • ALT-DR 10SI
    Fabrikant
  • WAI
    Merk
  • Universeel
    Delco 1979865
    Delco 1979863
    Delco 1979858
    Delco 1976063
    GM 1979863
    GM 1979858
    GM 1976063
    GM 1103061
    GM 1979865
    GM 1103060
    GM 1100297
    GM 1103151
    GM 1105360
    Delco 1100156
    Delco 1102351
    Delco 1100155
    Delco 1102394
    Delco 1100158
    Delco 1100151
    Delco 1100592
    Delco 1100149
    Delco 1100159
    Delco 1102387
    Delco 1102369
    Delco 1100148
    Delco 1102367
    Delco 1100494
    Delco 1100165
    Delco 1100174
    Delco 10495382
    Delco 1100551
    Delco 1100552
    Delco 1100861
    Delco 1100561
    Delco 1100562
    Delco 1100564
    Delco 1102368
    Delco 1100281
    Delco 1100110
    Delco 1100111
    Delco 1100832
    Delco 1100116
    Delco 1100117
    Delco 1100831
    Delco 1100830
    Delco 1100880
    Delco 1100266
    Delco 1100128
    Delco 1100145
    Delco 1100280
    Delco 1100542
    Delco 1100135
    Delco 1100297
    Delco 1100487
    Delco 1100142
    Delco 1100934
    Delco 1100865
    Delco 1100935
    Delco 1100565
    Delco 1102397
    Delco 1100498
    Delco 1100129
    Delco 1100573
    Delco 1100198
    Delco 1100196
    Delco 1100202
    Delco 1100853
    Delco 1100227
    Delco 1100575
    Delco 1100228
    Delco 1100230
    Delco 1100204
    Delco 1100852
    Delco 1100231
    Delco 1100201
    Delco 1100890
    Delco 1100595
    Delco 1100597
    Delco 1100232
    Delco 1100596
    Delco 1100855
    Delco 1100949
    Delco 1103121
    Delco 1102903
    Delco 1102881
    Delco 1102479
    Delco 1102901
    Delco 1103109
    Delco 1102883
    Delco 1103118
    Delco 1103051
    Delco 1103119
    Delco 1103112
    Delco 1103042
    Delco 1103048
    Delco 1102899
    Delco 1103047
    Delco 1103111
    Delco 1103145
    Delco 1103045
    Delco 1103153
    Delco 1103102
    Delco 1103043
    Delco 1103044
    Delco 1103110
    Delco 1103186
    Delco 1102841
    Delco 1103058
    Delco 1103060
    Delco 1103061
    Delco 1103065
    Delco 1103169
    Delco 1105050
    Delco 1105079
    Delco 1103187
    Delco 1103197
    Delco 1103199
    Delco 1102860
    Delco 1103106
    Delco 1102904
    Delco 1102844
    Delco 1103154
    Delco 1103146
    Delco 1103148
    Delco 1103151
    Delco 1102880
    Delco 1102840
    Delco 1103057
    Delco 1105677
    Delco 1105704
    Delco 1105649
    Delco 1876680
    Delco 1102843
    Delco 1103075
    Delco 1103162
    Delco 1103076
    Delco 1102842
    Delco 1103088
    Delco 1102548
    Delco 1102549
    Delco 1102492
    Delco 1102550
    Delco 1102493
    Delco 1102494
    Delco 1102495
    Delco 1102593
    Delco 1102906
    Delco 1103082
    Delco 1103083
    Delco 1105556
    Delco 1102905
    Delco 1103087
    Delco 1103100
    Delco 1103108
    Delco 1102480
    Delco 1102483
    Delco 1105522
    Delco 1102488
    Delco 1103085
    Delco 1103094
    Delco 1103101
    Delco 1102911
    Delco 1102913
    Delco 1105520
    Delco 1105360
    Delco 1103089
    Chrysler 8134663
    Chrysler 8982775004
    Chrysler JR775004
    General Motors 1105357
    General Motors 1972723
    General Motors 1984281
    Jeep 8134663
    Jeep 8982775004
    Jeep JR775004
    Massey Ferguson 1902929M91
    Massey Ferguson 3320296M91
    Massey Ferguson 428353M91
    Massey Ferguson 528353M91
    Massey Ferguson 530342M91
    Massey Ferguson 530440M92
    Massey Ferguson 536378M91
    Massey Ferguson 579130M91
    Massey Ferguson 579541M91
    Massey Ferguson 579880M91
    Massey Ferguson 579881M91
    Massey Ferguson 588421M91
    Massey Ferguson 773102M91
    Massey Ferguson 773324M91
  • Levering uit voorraad.
  • Van lagerschaal tot motorblok.
  • Motoren van 1960 tot nu.
  • LPG geschikt.
  • Snelle levering